HAKKIMIZDA
Tarihçe
Bölge Müdürlüğü
Önceki Bölge Müdürleri
Grup Başkanlıkları
Laboratuar Müdürlüğü
Organizasyon ve Görevler
Mevzuatlar
Organizasyon Şeması
Hizmet Standartları
Bilgi Edinme
İŞLEMLER
DÖNER SERMAYE
HABER VE DUYURULAR
FAYDALI BİLGİLER
ANAMENÜ

Bölge Müdürü Muzaffer ERTÜRK

  • Malatya ili Doğanşehir ilçesinde 1958 yılında doğan Muzaffer Ertürk ilk, orta, lise eğitimini Doğanşehir ilçesinde tamamladıktan sonra , 1976 yılında Erzurum Atatürk Üniversitesi İşletme Fakültesinde yüksek öğrenime başlamış ve 1980 yılında işletme yönetimi bölümünden mezun olmuştur.
  • Kısa bir süre muhasebe bürosu çalıştırdıktan ve askerlik görevini tamamladıktan sonra, 29 haziran 1983 yılında Ticaret Bakanlığı Çukurova (Adana) Bölge Pamuk Baş Eksperliğinde, Pamuk Eksperi olarak göreve başlamıştır.
  • 1985-1995 yılları arasında Başbakanlık Hazine ve Dış Ticaret Müsteşarlığı Adana İhracat Müdürlüğü ve DTS Denetmenleri Grup Başkanlığında İhracat Kontrol Memuru, İhracat Müdür Yardımcılığı ve DTS Denetmeni olarak görev yapmıştır.
  • 1996-2000 Yılları arasında ise Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığı Güney Anadolu Bölge Müdürlüğünde (Mersin) Bölge Müdür Yardımcılığı görevinde bulunmuştur.
  • 17 Temmuz 2000 tarihinden bu yana Başbakanlık Dış Ticaret Müsteşarlığının Batı Anadolu Bölge Müdürlüğünde (İzmir) Bölge Müdürü olarak görev yapmaktadır.